Store finder

9 ADIMDA KENDİ STİLİNİ BUL!

Kendini tanıyarak oluşturduğun kombinlerinle stilini etrafına yansıtabilirsin. “Tarzına imzanı at” terimi moda kulislerinde en çok kullanılan kalıplardan biridir, ama gerçekten bu terimin anlamını biliyor muyuz? Öncelikle, kendi stilini keşfetme fikri ağırlıklı olarak, ünlü kişiler arasında kullanılmaya başlanan bir terimdir.

DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

EN ŞIK MİDİ ELBİSE KOMBİNLERİ

Midi elbiseler bel ve ayak bileği arasında uzunluğa sahip olan, özellikle kış ve sonbahar dönemlerinde tercih edilen son derece şık elbise modelleridir. Ortalama bir uzunluğa sahip olması mevsim geçişlerinde etkili seçimlerde bulunmanızı sağlar. Günlük hayatın çoğu alanında kullanılmaya uygun olan ve her dönemin trendleri arasında bulunan bu modeller ile tarzınızı ve şıklığınızı yansıtma imkanına ulaşabilirsiniz. İşte en güzel ve en şık midi elbise kombinleri!

DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

2021 İLKBAHAR&YAZ MODASI RENK TRENDLERİ

Her sene moda dünyasının büyük merakla beklediği yılın rengi Pantone tarafından bu ay açıklandı. 2021 yılının rengi klasik mavi olacak. Zamansız, her sezonda kendine yer bulan, sade ancak çekici bir renk olan klasik mavi 2021 yılında sıkça karşımıza çıkacak!

DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

VİRÜSE KARŞI MASKE

Yüz maskeleri, hastalığın başkalarına yayılmasını önlemek için COVID-19 belirtileri gösteren kişiler tarafından kullanılmalıdır. Enfekte biriyle yakın temas halinde olmanız söz konusu ise, maske virüsün bulaşma riskini azaltacaktır. Corona virüs belirtileri gösteriyorsanız ya da teşhis edilmişseniz, maske takarak başkalarını koruyabilirsiniz.

DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

KULLAN AT TULUM

Kullan at fonksiyonu ile tek kullanımlık tulumlarımız hava, partikül, bakteri, virüs gibi herhangi bir temasa karşı koruyucu özelliğine sahiptir.

DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

VİRÜSE KARŞI KORUYUCU ÜRÜNLER

Yüz maskeleri, hastalığın başkalarına yayılmasını önlemek için COVID-19 belirtileri gösteren kişiler tarafından kullanılmalıdır. Enfekte biriyle yakın temas halinde olmanız söz konusu ise, maske virüsün bulaşma riskini azaltacaktır. Corona virüs belirtileri gösteriyorsanız ya da teşhis edilmişseniz, maske takarak başkalarını koruyabilirsiniz. Bu nedenle hastalara bakan sağlık ve sosyal bakım çalışanları için maske takmak oldukça önemlidir ve ayrıca hasta olan birine bakması gereken aile bireylerinin de kullanılması tavsiye edilir.

DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

DOĞRU MASKE KULLANIMI NASIL OLMALI?

Koronavirüs salgının ilk görülmeye başladığı günlerde sadece hastalık belirtisi gösteren kişilerin maske takması yeterli olduğu söylenirken, hastalığın yayılması ve belirti göstermeyen taşıyıcıların da ortaya çıkması ile birlikte ortak alanlara giren herkese maske takma zorunluluğu getirilmiştir.

DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

OKUL KIYAFETİ ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİ?

Okul kıyafetleri alırken veliler kıyafetlerin kaliteli olmasını istiyor. Ürünlerin genellikle pamuk ve yünlü olmasına dikkat ediyor. Veliler genellikle okul kıyafetlerini alırken dokunarak kalitesini inceliyor. Ürün yeri güzelmiş bunun yeri iyi değil şeklinde kalite kontrolü yapıyorlar. Ona göre kendilerince en iyi kaliteli ürünü satın alıyorlar.

DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ